Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

coffeeroasterz.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. coffeeroasterz.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece coffeeroasterz.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Tamamen anonim toplanan bu istatistiksel veriler, müşterilerimizin alışveriş deneyimini geliştirmek amacıyla oluşturulur.

coffeeroasterz.com, üyelik girişleri sırasında tarafınızdan edindiği bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

www.coffeeroasterz.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek şahsa yönelik çalışmalarda yapabilmektedir. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, coffeeroasterz.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla coffeeroasterz.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. 3.şahısların değişiklik yapması mümkün değildir.

Web sitemizi kullanarak sitemizin gizlilik şartlarını kabul etmiş, gizlilik şartlarıyla mutabık olduğunuzu beyan etmiş ve Gizlilik politikasının şartları doğrultusunda tarafımızı bu bilgileri kullanma konusunda yetkilendirmiş bulunuyorsunuz.

ÖNEMLİ NOT: İnternet sitemiz üzerinden reçeteli ilaç satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Halk sağlığı açısından doktor kontrolü olmadan arkadaş tavsiyesi veya reklam vasıtasıyla yanlış bilgilendirmeler sonucu alabileceğiniz ürünler, sağlığınız açısından tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler hiçbir şekilde sitemizde satılamaz! Ürünlerimiz reçeteye tabi ilaç sınıfında olmayıp, rahatsızlıklar için besin-doğal takviye sınıfındadır. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için önce hekim veya eczacınıza danışmanız önerilmektedir. Biz coffeeroasterz.com ailesi olarak bu hassas konularda sizleri özellikle bilgilendirmek istiyoruz.

Çocuklar ile ilgili gizlilik politikası

18 yaşından küçükseniz, adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi ya da sizinle ilgili herhangi bir bilgiyi Internet üzerinden bizimle paylaşmadan önce, lütfen ebeveyninize bunun uygun olup olmadığını sorunuz ve izin alınız. Coffeerasterz.com, 18 yaşın altındaki bireylerden ebeveynlerinin izni olmadan teşhir edilebilir nitelikte kişisel bilgi toplama amacı gütmemektedir. Web sitemizde, çocuklara ve 18 yaşından küçük gençlere yönelik kişisel bilgileri Türk kanunlarının izin verdiği durumlar dışında toplamayız. Web sitemizin bazı bölümlerinde yarışmalar ve kampanyalar düzenleyebiliriz. Bu tür durumlarda, katılımcı çocukların ve 18 yaşından küçük gençlerin, isimlerini, yaşlarını ve e-posta adreslerini, ebeveyninin ismi ve e-posta adresi ile birlikte girmeleri ve bu bilgileri onların gözetiminde vermeleri zorunludur. Kampanyalara veya yarışmalara katılan ve bize yaşını bildiren çocuklar kazandığı takdirde, hediyenin teslimatı ve daha fazla kişisel bilgi almak üzere (çocuk ile değil) kontak bilgileri verilmiş ise ebeveyni ile irtibata geçeriz. Kampanyanın tamamlanması amacı dışında çocuğun ve ebeveyninin kişisel bilgilerini başka bir amaç için kullanmayız ve (yukarıda ifade edilen hizmet desteği sağlayan şirketler dışında) üçüncü şahıslar ile (velilere gönderdiğimiz uyarıda açıkça belirtilmemişse) paylaşmayız. Kampanya sonucunda, ebeveyni, bu bilgileri kayıtlarımızda tutmamız için izin vermediği takdirde, çocuğun ve ebeveyninin kişisel bilgilerini kampanyanın bitimini takiben makul bir süre içinde veritabanımızdan sileriz. sitemiz, 18 yaşından küçüklerin, web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz. firmalar bu tür iç amaçlara hizmet eden kurumlardır. Bu kişisel bilgiler 3. kişilere satılamaz ve aktarılamaz. Çocukların ve 18 yaşından küçük gençlerin kimliklerini uygun biçimde bildirmelerinden sonra, işletim veritabanımızda halen bu bilgileri saklıyorsak, ebeveynler çocuklarından edinilen kişisel bilgilere erişebilir, veritabanımızdan bilgilerin silinmesini talep edebilir ve, çocukları ile ilgili bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını yasaklayabilirler.

Güvenliğiniz İçin

Kredi kartı numaranızı giriş yaptığınız ekran sadece siz ve banka arasında görüntülenebilmektedir. Bu ekrana coffeeroasterz.com olarak bizim ulaşabilmemiz söz konusu değildir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında biz dahil kimsenin bilgilere ulaşabilmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde coffeeroasterz.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin coffeeroasterz.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.