Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hiç düşündünüz mü… Bazı kavramların gizemini her zaman koruduğunu?

Birçok efsanede 12 sayısı çok önemli bir yer tutar.

12 Kabile
12 Havari
12 Pınar
12 Gezegen
12 Burç
12 Yunan Tanrısı

İnsanlığın doğuşundan beri gizemini korumuştur Eski Yunan. Kimi masallara konu olmuş, kimi filmlerde kendini göstermiş kimi de tıbbi bilimlere, biyolojiye hatta astronomiye ilham kaynağı olmuştur. Birçoğumuz Aşil tendonumuzun yerini ya da gökyüzünde Orion takım yıldızını gösterebiliriz; ama gizemleri hakkında bilgimiz oldukça sınırlıdır.

Bizim de 3 kuşaktır süre gelen aile geleneğimiz kahveyle olan ilişkimiz; herkes tarafından bilinir ama harman ve kavurmayla ilgili sırlarımız, uzun yıllardır gizemini korumaya devam etmektedir.

3 kuşaktır yaşattığımız tecrübemizi; özümüze sadık kalarak yepyeni, enerjik bakış açımızla harmanlayarak lezzetli, hatırlı, enerji dolu bir marka yarattık:

Coffee Roasterz!

Geçmişimizden gelen tecrübemizi yepyeni bir anlayışla harmanladık.

Butik üretim anlayışı ile günlük kahve kavurduğumuz markamız Coffee Roasterz ekibi olarak öncelikli hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Kalitemizin ve lezzetimizin her pakette aynı olması için titizlikle çalışmakta ve üretimin her aşamasında kendimiz yer almaktayız.

Geçmiş tatlar ile şimdiki zaman arasında köprü oluşturarak, yaratıcılık ve yeteneğimizi kahve tutkusu ile birleştirerek oluşturduğumuz yepyeni harmanlar vazgeçilmeziniz olacak.